Match Schedule: Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. | Α΄ Κατηγορία Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος όμιλος | 2019-2020


MD Match Name Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα Αποτέλεσμα Φιλοξενούμενη Ομάδα  
1 1η αγωνιστική Σαβ. 14/09/2019 17:30 Μακεδονικός Λητής 0 - 4 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Νίκησε
2 2η αγωνιστική Σαβ. 21/09/2019 17:00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - 0 ΠΑΟ Δορκάδας Νίκησε
3 3η αγωνιστική Κυρ. 29/09/2019 17:00 Θύελλα Περιστερώνα 3 - 0 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ηττήθηκε
4 4η αγωνιστική Σαβ. 05/10/2019 16:30 Κεραυνός Κολχικού 2 - 2 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ισοπαλία
6 6η αγωνιστική Κυρ. 13/10/2019 16:30 Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1 - 1 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ισοπαλία
7 7η αγωνιστική Κυρ. 20/10/2019 11:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - 1 A.E. Φιλύρου Νίκησε
8 8η αγωνιστική Κυρ. 03/11/2019 15:00 Διγενής Κρυονερίου 0 - 1 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Νίκησε
9 9η αγωνιστική Κυρ. 10/11/2019 11:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - 2 Μακεδ. Αγ.Βασιλείου Ηττήθηκε
10 10η αγωνιστική Κυρ. 17/11/2019 15:00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0 - 1 ΠΑΟΚ Σταυρού Ηττήθηκε
11 11η αγωνιστική Κυρ. 24/11/2019 11:30 Μακεδονικός Ασκού 2 - 4 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Νίκησε
12 12η αγωνιστική Κυρ. 01/12/2019 11:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0 - 0 Κεραυνός Ωραιοκάστρου Ισοπαλία
13 13η αγωνιστική Κυρ. 08/12/2019 11:30 Α.Σ.Νεάπολης 0 - 0 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ισοπαλία
14 14η αγωνιστική Κυρ. 15/12/2019 15:00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4 - 0 Ελλήσποντος Ν. Μαδύτου Νίκησε
15 15η αγωνιστική Κυρ. 22/12/2019 15:00 Νίκη Ηρακλείου 1 - 1 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ισοπαλία
16 16η αγωνιστική (1η β΄ γύρου) Κυρ. 12/01/2020 11:15 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - 4 Μακεδονικός Λητής Ηττήθηκε
17 17η αγωνιστική (2η β΄ γύρου) Σαβ. 18/01/2020 15:00 ΠΑΟ Δορκάδας 1 - 0 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ηττήθηκε
18 18η αγωνιστική (3η β΄ γύρου) Κυρ. 26/01/2020 15:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0 - 1 Θύελλα Περιστερώνα Ηττήθηκε
19 19η αγωνιστική (4η β΄ γύρου) Κυρ. 02/02/2020 15:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - 1 Κεραυνός Κολχικού Ισοπαλία
21 21η αγωνιστική (6η β΄ γύρου)   -- : -- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3 - 0 Απόλλων Ζαγκλιβερίου Νίκησε
22 22η αγωνιστική (7η β΄ γύρου) Κυρ. 23/02/2020 11:30 A.E. Φιλύρου 2 - 1 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ηττήθηκε
23 23η αγωνιστική (8η β΄ γύρου) Σαβ. 29/02/2020 15:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3 - 1 Διγενής Κρυονερίου Νίκησε
24 24η αγωνιστική (9η β΄ γύρου) Κυρ. 15/03/2020 16:00 Μακεδ. Αγ.Βασιλείου _ - _ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
25 25η αγωνιστική (10η β΄ γύρου)   -- : -- ΠΑΟΚ Σταυρού _ - _ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
26 26η αγωνιστική (11η β΄ γύρου)   -- : -- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου _ - _ Μακεδονικός Ασκού
27 27η αγωνιστική (12η β΄ γύρου)   -- : -- Κεραυνός Ωραιοκάστρου _ - _ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
28 28η αγωνιστική (13η β΄ γύρου)   -- : -- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου _ - _ Α.Σ.Νεάπολης
29 29η αγωνιστική (14η β΄ γύρου)   -- : -- Ελλήσποντος Ν. Μαδύτου _ - _ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
30 30η αγωνιστική (15η β΄ γύρου)   -- : -- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου _ - _ Νίκη Ηρακλείου
Κύλιση στην Αρχή