Match Schedule: Νεάπολη Α.Σ. | Α΄ Κατηγορία Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος όμιλος | 2019-2020


MD Match Name Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα Αποτέλεσμα Φιλοξενούμενη Ομάδα  
1 1η αγωνιστική Σαβ. 14/09/2019 17:30 ΠΑΟΚ Σταυρού 2 - 3 Α.Σ.Νεάπολης Νίκησε
2 2η αγωνιστική Σαβ. 21/09/2019 17:00 Α.Σ.Νεάπολης 2 - 2 Ελλήσποντος Ν. Μαδύτου Ισοπαλία
3 3η αγωνιστική Κυρ. 29/09/2019 17:00 Νίκη Ηρακλείου 1 - 2 Α.Σ.Νεάπολης Νίκησε
4 4η αγωνιστική Σαβ. 05/10/2019 16:30 Α.Σ.Νεάπολης 1 - 1 Μακεδονικός Λητής Ισοπαλία
5 5η αγωνιστική Τετ. 09/10/2019 16:30 ΠΑΟ Δορκάδας 2 - 3 Α.Σ.Νεάπολης Νίκησε
6 6η αγωνιστική Κυρ. 13/10/2019 12:00 Α.Σ.Νεάπολης 1 - 2 Θύελλα Περιστερώνα Ηττήθηκε
7 7η αγωνιστική Σαβ. 19/10/2019 16:30 Κεραυνός Κολχικού 3 - 0 Α.Σ.Νεάπολης Ηττήθηκε
9 9η αγωνιστική Σαβ. 09/11/2019 15:00 Α.Σ.Νεάπολης 1 - 0 Απόλλων Ζαγκλιβερίου Νίκησε
10 10η αγωνιστική Σαβ. 16/11/2019 15:00 A.E. Φιλύρου 2 - 1 Α.Σ.Νεάπολης Ηττήθηκε
11 11η αγωνιστική Κυρ. 24/11/2019 12:00 Α.Σ.Νεάπολης 7 - 1 Διγενής Κρυονερίου Νίκησε
12 12η αγωνιστική Κυρ. 01/12/2019 15:00 Μακεδ. Αγ.Βασιλείου 2 - 1 Α.Σ.Νεάπολης Ηττήθηκε
13 13η αγωνιστική Κυρ. 08/12/2019 11:30 Α.Σ.Νεάπολης 0 - 0 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Ισοπαλία
14 14η αγωνιστική Κυρ. 15/12/2019 12:00 Μακεδονικός Ασκού 1 - 3 Α.Σ.Νεάπολης Νίκησε
15 15η αγωνιστική Κυρ. 22/12/2019 11:15 Α.Σ.Νεάπολης 0 - 3 Κεραυνός Ωραιοκάστρου Ηττήθηκε
16 16η αγωνιστική (1η β΄ γύρου) Κυρ. 12/01/2020 15:00 Α.Σ.Νεάπολης 3 - 3 ΠΑΟΚ Σταυρού Ισοπαλία
17 17η αγωνιστική (2η β΄ γύρου) Κυρ. 19/01/2020 15:00 Ελλήσποντος Ν. Μαδύτου 2 - 0 Α.Σ.Νεάπολης Ηττήθηκε
18 18η αγωνιστική (3η β΄ γύρου) Κυρ. 26/01/2020 11:15 Α.Σ.Νεάπολης 1 - 1 Νίκη Ηρακλείου Ισοπαλία
19 19η αγωνιστική (4η β΄ γύρου) Σαβ. 01/02/2020 15:30 Μακεδονικός Λητής 1 - 0 Α.Σ.Νεάπολης Ηττήθηκε
20 20η αγωνιστική (5η β΄ γύρου) Κυρ. 09/02/2020 11:30 Α.Σ.Νεάπολης 1 - 0 ΠΑΟ Δορκάδας Νίκησε
21 21η αγωνιστική (6η β΄ γύρου) Κυρ. 16/02/2020 15:30 Θύελλα Περιστερώνα 4 - 0 Α.Σ.Νεάπολης Ηττήθηκε
22 22η αγωνιστική (7η β΄ γύρου) Κυρ. 23/02/2020 11:30 Α.Σ.Νεάπολης _ - _ Κεραυνός Κολχικού
24 24η αγωνιστική (9η β΄ γύρου)   -- : -- Απόλλων Ζαγκλιβερίου _ - _ Α.Σ.Νεάπολης
25 25η αγωνιστική (10η β΄ γύρου)   -- : -- Α.Σ.Νεάπολης _ - _ A.E. Φιλύρου
26 26η αγωνιστική (11η β΄ γύρου)   -- : -- Διγενής Κρυονερίου _ - _ Α.Σ.Νεάπολης
27 27η αγωνιστική (12η β΄ γύρου)   -- : -- Α.Σ.Νεάπολης _ - _ Μακεδ. Αγ.Βασιλείου
28 28η αγωνιστική (13η β΄ γύρου)   -- : -- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου _ - _ Α.Σ.Νεάπολης
29 29η αγωνιστική (14η β΄ γύρου)   -- : -- Α.Σ.Νεάπολης _ - _ Μακεδονικός Ασκού
30 30η αγωνιστική (15η β΄ γύρου)   -- : -- Κεραυνός Ωραιοκάστρου _ - _ Α.Σ.Νεάπολης
Κύλιση στην Αρχή