Match Schedule: Φίλυρο Α.Ε. | Α΄ Κατηγορία Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος όμιλος | 2019-2020


MD Match Name Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα Αποτέλεσμα Φιλοξενούμενη Ομάδα  
1 1η αγωνιστική Σαβ. 14/09/2019 17:30 A.E. Φιλύρου 0 - 0 Κεραυνός Κολχικού Ισοπαλία
3 3η αγωνιστική Κυρ. 29/09/2019 17:00 A.E. Φιλύρου 2 - 0 Απόλλων Ζαγκλιβερίου Νίκησε
4 4η αγωνιστική Σαβ. 05/10/2019 16:30 A.E. Φιλύρου 3 - 1 ΠΑΟΚ Σταυρού Νίκησε
5 5η αγωνιστική Τετ. 09/10/2019 16:30 Διγενής Κρυονερίου 1 - 2 A.E. Φιλύρου Νίκησε
6 6η αγωνιστική Κυρ. 13/10/2019 16:30 A.E. Φιλύρου 0 - 1 Μακεδ. Αγ.Βασιλείου Ηττήθηκε
7 7η αγωνιστική Κυρ. 20/10/2019 11:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - 1 A.E. Φιλύρου Ηττήθηκε
8 8η αγωνιστική Κυρ. 03/11/2019 15:00 A.E. Φιλύρου 4 - 1 Μακεδονικός Ασκού Νίκησε
9 9η αγωνιστική Κυρ. 10/11/2019 11:30 Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2 - 1 A.E. Φιλύρου Ηττήθηκε
10 10η αγωνιστική Σαβ. 16/11/2019 15:00 A.E. Φιλύρου 2 - 1 Α.Σ.Νεάπολης Νίκησε
11 11η αγωνιστική Κυρ. 24/11/2019 15:00 Ελλήσποντος Ν. Μαδύτου 1 - 0 A.E. Φιλύρου Ηττήθηκε
12 12η αγωνιστική Κυρ. 01/12/2019 11:30 Νίκη Ηρακλείου 0 - 0 A.E. Φιλύρου Ισοπαλία
13 13η αγωνιστική Σαβ. 07/12/2019 15:00 A.E. Φιλύρου 1 - 0 Μακεδονικός Λητής Νίκησε
14 14η αγωνιστική Σαβ. 14/12/2019 15:00 ΠΑΟ Δορκάδας 2 - 2 A.E. Φιλύρου Ισοπαλία
15 15η αγωνιστική Κυρ. 22/12/2019 15:00 A.E. Φιλύρου 3 - 0 Θύελλα Περιστερώνα Νίκησε
16 16η αγωνιστική (1η β΄ γύρου) Κυρ. 12/01/2020 11:15 Κεραυνός Κολχικού 0 - 1 A.E. Φιλύρου Νίκησε
18 18η αγωνιστική (3η β΄ γύρου) Κυρ. 26/01/2020 15:30 Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0 - 3 A.E. Φιλύρου Νίκησε
19 19η αγωνιστική (4η β΄ γύρου) Σαβ. 01/02/2020 15:30 ΠΑΟΚ Σταυρού 1 - 1 A.E. Φιλύρου Ισοπαλία
20 20η αγωνιστική (5η β΄ γύρου) Σαβ. 08/02/2020 15:30 A.E. Φιλύρου 1 - 0 Διγενής Κρυονερίου Νίκησε
21 21η αγωνιστική (6η β΄ γύρου) Κυρ. 16/02/2020 11:30 Μακεδ. Αγ.Βασιλείου 0 - 0 A.E. Φιλύρου Ισοπαλία
22 22η αγωνιστική (7η β΄ γύρου) Κυρ. 23/02/2020 11:30 A.E. Φιλύρου _ - _ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
23 23η αγωνιστική (8η β΄ γύρου) Σαβ. 29/02/2020 15:30 Μακεδονικός Ασκού _ - _ A.E. Φιλύρου
24 24η αγωνιστική (9η β΄ γύρου)   -- : -- A.E. Φιλύρου _ - _ Κεραυνός Ωραιοκάστρου
25 25η αγωνιστική (10η β΄ γύρου)   -- : -- Α.Σ.Νεάπολης _ - _ A.E. Φιλύρου
26 26η αγωνιστική (11η β΄ γύρου)   -- : -- A.E. Φιλύρου _ - _ Ελλήσποντος Ν. Μαδύτου
27 27η αγωνιστική (12η β΄ γύρου)   -- : -- A.E. Φιλύρου _ - _ Νίκη Ηρακλείου
28 28η αγωνιστική (13η β΄ γύρου)   -- : -- Μακεδονικός Λητής _ - _ A.E. Φιλύρου
29 29η αγωνιστική (14η β΄ γύρου)   -- : -- A.E. Φιλύρου _ - _ ΠΑΟ Δορκάδας
30 30η αγωνιστική (15η β΄ γύρου)   -- : -- Θύελλα Περιστερώνα _ - _ A.E. Φιλύρου
Κύλιση στην Αρχή