Match Schedule: Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. | Α΄ Κατηγορία Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος όμιλος | 2018-2019


MD Match Name Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα Αποτέλεσμα Φιλοξενούμενη Ομάδα  
1 1η αγωνιστική Σαβ. 22/09/2018 17:00 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. 0 - 3 Μακεδονικός Ασκού Α.Π.Σ. Ηττήθηκε
2 2η αγωνιστική Σαβ. 29/09/2018 16:30 Νεάπολη Α.Σ. 3 - 0 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. Ηττήθηκε
3 3η αγωνιστική Τετ. 03/10/2018 16:30 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. 4 - 0 ΠΑΟΚ Σταυρού Νίκησε
4 4η αγωνιστική Κυρ. 07/10/2018 16:30 Ελλήσποντος Κριθιάς Α.Ο. 0 - 3 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. Νίκησε
5 5η αγωνιστική Σαβ. 13/10/2018 16:30 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. 1 - 2 Ελλήσποντος Νέας Μαδύτου Α.Σ. Ηττήθηκε
6 6η αγωνιστική Σαβ. 20/10/2018 16:30 Ξυλοπόλεως Π.Α.Ο. 2 - 2 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. Ισοπαλία
7 7η αγωνιστική Σαβ. 03/11/2018 15:00 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. 1 - 2 Δορκάδα Π.Α.Ο. Ηττήθηκε
8 8η αγωνιστική Σαβ. 10/11/2018 15:00 Φίλυρο Α.Ε. 1 - 4 Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. Νίκησε
9 9η αγωνιστική   -- : -- Μακεδονικός Λητής Α.Σ. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
10 10η αγωνιστική   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Παύλος Μελάς Α.Ο.
11 11η αγωνιστική   -- : -- Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου Α.Π.Σ. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
13 13η αγωνιστική   -- : -- Απόλλων Ζαγκλιβερίου Α.Σ. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
14 14η αγωνιστική   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Κεραυνός Ωραιοκάστρου Μ.Α.Π.Ο.
15 15η αγωνιστική   -- : -- Ελπίδα Τούμπας Α.Ε. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
16 16η αγωνιστική (1η β΄ γύρου)   -- : -- Μακεδονικός Ασκού Α.Π.Σ. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
17 17η αγωνιστική (2η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Νεάπολη Α.Σ.
18 18η αγωνιστική (3η β΄ γύρου)   -- : -- ΠΑΟΚ Σταυρού _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
19 19η αγωνιστική (4η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Ελλήσποντος Κριθιάς Α.Ο.
20 20η αγωνιστική (5η β΄ γύρου)   -- : -- Ελλήσποντος Νέας Μαδύτου Α.Σ. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
21 21η αγωνιστική (6η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Ξυλοπόλεως Π.Α.Ο.
22 22η αγωνιστική (7η β΄ γύρου)   -- : -- Δορκάδα Π.Α.Ο. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
23 23η αγωνιστική (8η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Φίλυρο Α.Ε.
24 24η αγωνιστική (9η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Μακεδονικός Λητής Α.Σ.
25 25η αγωνιστική (10η β΄ γύρου)   -- : -- Παύλος Μελάς Α.Ο. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
26 26η αγωνιστική (11η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου Α.Π.Σ.
28 28η αγωνιστική (13η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Απόλλων Ζαγκλιβερίου Α.Σ.
29 29η αγωνιστική (14η β΄ γύρου)   -- : -- Κεραυνός Ωραιοκάστρου Μ.Α.Π.Ο. _ - _ Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε.
30 30η αγωνιστική (15η β΄ γύρου)   -- : -- Ακρίτες Συκεών Π.Α.Ε. _ - _ Ελπίδα Τούμπας Α.Ε.
Κύλιση στην Αρχή